Anglická Premier League je označovaná za najlepšiu a najkvalitnejšiu ligu sveta. Objektívne, tento titul jej aj právom patrí a aj preto, lebo nie každý hráč sa v nej dokáže presadiť. Tento popis sedí aj na „lavičkového hráča“ Tottenhamu, ktorý vyšiel Spurs poriadne draho.

Bolo to presne 60 miliónov eur, ktoré vedenie Tottenhamu položilo na stôl Lyonu za stredopoliara Tanguya Ndombélého. 25-ročný Francúz sa však v posledných dvoch sezónach márne snaží presadiť v londýnskom klube a špekulácie o jeho odchode čoraz väčšmi narastajú. Teraz prišiel s dôveryhodnými informáciami uznávaný novinár Fabrizio Romano.

O Tanguya Ndombélého má totiž enormný záujem Paríž St. Germain a v ňom pôsobiaci tréner Mauricio Pochettino, ktorý s francúzskym záložníkom krátko pracoval v Tottenhame. Ndombélé má byť tomuto prestupu naklonený, problém s tým nemá ani Antonio Conte, súčasný tréner anglického klubu. Kluby už medzi sebou rokujú, PSG predložilo ponuku v podobe hosťovania s povinnosťou nákupu. Zdá sa, že celý transfer bude mať teraz rýchly spád.

Zdroj: Twitter/Fabrizio Romano, Transfermarkt.com | Foto: Instagram/psg, Instagram/spursofficial