Skvelá správa prišla zo Španielska. Martin Valjent, ktorý dlhodobo podáva skvelé výkony v drese RCD Mallorca, bol za svoju hru odmenený a to tak, že so spomínaným španielskym celkom predlžil zmluvu do roku 2025.

25-ročný stopér doteraz odohral v drese RCD Mallorca 93 duelov a strelil jeden gól. V minulom roku Martin Valjent pravidelne nastupoval aj v rámci La Ligy. Jeho tím síce v tomto ročníku hráva až druhú najvyššiu španielsku ligu, avšak má dobre našliapnuté k opätovnému postupu do najvyššej španielskej súťaže a preto sa Valjent rozhodol podpísať novú zmluvu do júna 2025.

“Som veľmi šťastný a hrdý. Cítim sa tu ako doma, ako v mojej rodine. Dôverujem v tento projekt a mám rád dlhodobé projekty, ktoré majú jasné predstavy, ako náš klub. Dúfam, že tento dres budem nosiť ešte veľa rokov. Návrat do prvej ligy by bol fantastický. Myslím, že sme v tomto smere na správnej ceste, ale vieme, že to bude ešte náročné a dlhé. Veľké ciele sa však dosahujú tak, že všetci zaberieme spoločne rovnakým smerom,” povedal slovenský futbalista bezprostredne po podpise novej zmluvy.

Zdroj: Rcdmallorca.es | Foto: Twitter