Fanúšikovia SSC Neapol už dlhšiu dobu vedia, že ich klub po sezóne opustí španielsky brankár Pepe Reina. Mnohých však prekvapilo, kam sa 35-ročný gólman rozhodol zamieriť. Zadarmo totiž posilní konkurenčné AC Miláno!

Pepe Reina prestúpil do SSC Neapol v roku 2015 z Bayernu Mníchov. Bývalý gólman Liverpoolu, Barcelony či Villarrealu však už počas aktuálneho ročníka avizoval, že toto je jeho posledná sezóna v tíme “Hamšíkovcov”. Nikto ale nečakal, že zostane naďalej v Taliansku a navyše zamieri zadarmo do slávneho AC Miláno.

Milánsky klub je jedným z najúspešnejších talianskych klubov a radí sa k známym európskym gigantom, ale v posledných sezónach prechádza veľkou krízou. Prestupy Milánčanov však jasne hovoria o tom, že AC sa chce vrátiťi späť na výslnie. Mnohí priaznivci Neapolu určite nie sú dvakrát nadšení z toho, že Reina sa zadarmo pridal ku klubu, ktorý by mohol byť už v budúcej sezóne priamym súperom SSC v boji o titul, či o miestenku do európskych súťaží.

Zdroj: Sportbible.com Transfermarkt.com | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D