Jedna prestupová sága v Anglicku sa skončila a nahrádza ju druhá. Po ostro sledovanom prestupe Coutinha z Liverpoolu, sa najnovšie zraky fanúšikov upierajú do londýnskeho Arsenalu, konkrétne na Alexisa Sáncheza. City už malo za neho poslať ponuku!

Alexis Sánchez je hráčom Arsenalu od leta 2014, kedy prišiel do Londýna z katalánskej Barcelony. V súčasnosti je známe, že čílsky reprezentant nemá v úmysle podpísať s “The Gunners” nový kontrakt a ten súčasný mu končí po aktuálnej sezóne. Ešte v lete 2017 Arsenal za neho údajne odmietol 60 miliónovú ponuku, ale ak o neho nebude chcieť prísť v lete 2018 zadarmo, tá posledná z tábora “The Citizens” by vraj mala byť akceptovaná.

Anglické médiá hlásia, že vedenie Manchestru City poslalo do Arsenalu za Sáncheza oficiálnu ponuku na prestup vo výške 20 miliónov libier, čo je takmer 23 miliónov eur. Sám hráč sa mal už s Guardiolovým celkom dohodnúť aj na podmienkach zmluvy, podľa ktorých by mal dostávať 250 tisíc libier týždenne, čo je 283 tisíc eur. Zároveň sa špekuluje, že keď Arsenal nespokojnú superstar uvoľní, mal by sa zamerať na nový argentínsky supertalent, ktorý sme vám už bližšie predstavili –TU–.

Prestup Alexisa Sáncheza

Zdroj: Sportbible.com | Foto: YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D