Nemecký klub Bayern Mníchov je známy tým, že do svojich radov privádza talentovaných hráčov z celého Nemecka. Tento trend sa potvrdil opäť, pretože Bavori pred pár hodinami získali hviezdu Bundesligy!

Od leta 2018 bude hráčom Bayernu Mníchov Leon Goretzka z tímu Schalke 04. 22-ročný nemecký záložník sa v posledných rokoch zaradil medzi najväčšie hviezdy najvyššej nemeckej súťaže a bol častou témou prestupových špekulácií. Veľkým adeptom na jeho zisk bol napríklad aj londýnsky Arsenal, ale odchovanec VfL Bochum, ktorý patril Schalke od roku 2013, si vybral bavorský veľkoklub.

Do Bayernu zamieri 1.júla 2018 ako voľný hráč zadarmo. Podľa správ na sociálnych sieťach sa mal s klubom dohodnúť na spolupráci do roku 2022. Goretzka svojmu súčasnému tímu určite veľmi nepomohol, pretože ho opúšťa zadarmo. Jeho trhová hodnota je pritom podľa webu Transfermarkt minimálne 40 miliónov eur.

Zdroj|Foto: Twitter, YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D