Všetko sa raz skončí a inak to nie je ani v prípade kariéry Cristiana Ronalda. Jeden z najlepších futbalistov planéty má už prirodzene svoj vek, hoci pravdupovediac, na jeho hre to vôbec nevidno. Teraz však Portugalčan čo to poodhalil o konci svojej kariéry.

Hoci má 34 rokov, napriek tomu stále hviezdi na futbalových trávnikoch. Po prestupe do Juventusu strelil Ronaldo 28 gólov v celkovo 43 súťažných stretnutiach a dopomohol “Starej dáme” k zisku talianskeho Scudetta. Čo však Cristiana najviac mrzí je fakt, že s “Bianconeri” nedosiahol v minulej sezóne na ušatú trofej Ligy Majstrov UEFA.

“Kedy ukončím svoju kariéru? To teraz neviem povedať. Vždy hovorím, že si užívam momenty a veľmi nepremýšľam o konci kariéry,” povedal v rozhovore pre portugalskú televíziu TVI. “Možno však ukončím svoju kariéru už budúci rok, ktovie. A možno to potiahnem až do štyridsiatky,” prekvapujúco odpovedal päťnásobný víťaz Zlatej lopty.

Naďalej však chce prepisovať históriu a prekonávať rekordy. “Sú v histórií nejakí hráči, ktorí majú na svojom konte viac rekordov ako ja? Nemyslím si,” odpovedal držiteľ piatich trofejí Ligy Majstrov, trojnásobný víťaz Premier League, dvojnásobný držiteľ titulu v La Lige a víťaz talianskej Serie A. Svoju púť za obhajobou talianskeho Scudetta začne Ronaldo už túto sobotu na ihrisku Parmy.

cristiano ronaldo kariera juventus

Zdroj: Goal.com | Foto: Twitter