Zaplatiť za hráča 60 miliónov eur nie je málo. Uvedomujú si to aj v Reale Madrid, ktorý túto sumu poslal do Eintrachtu Frankfurt za Luku Jovića. Ten je podľa uznávaného srbského trénera blízko k zruinovaniu svojej kariéry.

V drese “Bieleho baletu” zasiahol 22-ročný útočník do 24 súťažných duelov, v ktorých skóroval len 2-krát. Problémy sa však nevyhli ani jeho osobnému životu. Krátko po prestupe do metropoly Španielska sa mladík rozišiel s priateľkou, s ktorou mal aj dieťa a začal vzťah so srbskou modelkou Sofijou Miloševićovou.

To však nie je všetko. Nová posila Realu Madrid opustila Španielsko a po návrate do vlasti porušila karanténu, keďže ho viacerí videli pohybovať sa a zabávať sa v centre Belehradu. Miestni ministri mu dokonca v tomto prípade hrozili väzením.

Všetky tieto veci by mohli poriadne skomplikovať jeho kariéru, myslí si to aj uznávaný srbský tréner Dragoslav Stepanović: “Nemôžem veriť, čo robí tento chlapec sám, proti sebe samému. Poznám ho pritom od detstva. Keď bol malý, spával v otcovom aute, lebo sa nemohol dočkať, kedy pôjde ráno na tréning. Futbalu obetoval skutočne všetko. Neviem preto, čo sa zrazu stalo. Akoby zrazu robil všetko preto, aby si zničil svoju futbalovú kariéru,” vyjadril sa skúsený kouč.

Zdroj: As.com | Foto: Twitter