Španielsky stopér Realu Madrid Sergio Ramos je nielen dlhoročnou stálicou tohto klubu, ale aj jeho kapitánom. V najbližšom období sa však všetko môže zmeniť, pretože samotný futbalista priznal, že už uvažuje nad zmenou pôsobiska!

Španielska najvyššia súťaž po tejto sezóne stratí jednu z legiend, keď Andrés Iniesta opustí Barcelonu. Zatiaľ nie je oficiálne známe, kde bude “Don Andrés” pôsobiť, všetko ale nasvedčuje tomu, že to bude v čínskej lige. A práve za Iniestom by mohol v dohľadnej budúcnosti smerovať aj Sergio Ramos.

Po nedávnom El Clásicu sa kapitán Realu Madrid vyjadril, že je možné, že v blízkej dobe sa on a Iniesta stretnú v jednom tíme v Číne. „Možno sa ja a Iniesta za pár rokov stretneme v jednom klube v Číne,“ vyhlásil 32-ročný stopér po El Clásicu.

Obaja Španieli sa viac ako dobre poznajú z reprezentácie, v ktorej Andrés Iniesta odohral 129 stretnutí s bilanciou 13 gólov, o rok mladší Sergio Ramos má na konte dokonca 155 zápasov a rovnaký počet presných zásahov.

Zdroj: Goal.com | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D