V Trnave sa odohral finálový zápas Slovnaft Cupu medzi Slovanom Bratislava a Ružomberkom. Ten sa samozrejme nezaobišiel bez výtržností a tak sme videli nevídané veci, ako napríklad príchod Kmotríka ml. do kotla!

Slovan zdolal Ružomberok v pomere 3:1 a zaistil si v tejto sezóne aspoň jednu trofej. Smutné je ale to, že hráči Slovana víťazstvo oslavovali bez svojich fanúšikov. Tí totiž za stavu 3:1 začali hádzať na hraciu plochu vo väčšom pyrotechniku. Hlavný arbiter stretnutia prvýkrát prerušil zápas v 65. minúte. Fanúšikov nepresvedčilo ani dohováranie od kapitána Borisa Sekuliča a viceprezidenta klubu Ivana Kmotríka.

Rozhodca opäť prerušil zápas v 72. minúte a hráči následne museli odísť do kabín. Na to dal organizátor povel na vypratanie sektoru, v ktorom sa nachádzali fanúšikovia Slovana. Ťažkoodenci museli použiť aj obušky, no nakoniec sa sektor vyprázdnil a zápas sa dohral s rovnakým skóre.