Od momentu, keď sa dohodol na spolupráci s madridským gigantom, uplynulo už dlhých desať rokov. Z horkokrvného stopéra sa stala dlhoročná opora zadných radov Realu Madrid i portugalskej reprezentácie. V Pepeho kariére však bude napísaná nová kapitola!

34-ročný stopér si počas desiatich sezón v Madride pripísal za “Biely balet” celkovo 334 štartov. Po vzájomnej dohode však novú zmluvu v klube nedostal a ako voľný hráč tak bude pokračovať v inom klube. O ponuky údajne núdzu nemal a všetko nasvedčovalo jeho prestupu do PSG. Vo francúzskom veľkoklube absolvoval aj lekársku prehliadku, no z podpisu zmluvy napokon vzišlo.

Najnovšie správy totižto hovoria o jeho sťahovaní sa do slnečného Turecka, kde by si mal obliecť dres majstrovského Besiktasu. Ten má rovnako ako Real či PSG istotu účasti v hlavnej fáze Ligy majstrov. V tomto klube by sa tak stretol napríklad aj s rovesníkom a krajanom Ricardom Quaresmom.

V Turecku by mohol už v najbližších dňoch podpísať dvojročný kontrakt. Besiktas by sa tak stal po Maritime, Porte a Reale Madrid jeho štvrtým klubom.

Zdroj: Sportbible.com | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Som chalan z Dubnice nad Váhom, ktorý má šport v krvi. Nie je to náhoda, veď som vyrastal oproti futbalovému štadiónu a odmala sa na mňa šport valil zo všetkých strán. Baví ma predovšetkým futbal, tenis a šípky, no nepohrdnem ani hokejom, basketbalom, hádzanou či cyklistikou.