Antoine Griezmann je v poslednom období pomerne diskutovaným hráčom. Je totiž mimoriadne pravdepodobné, že z Barcelony počas tohto prestupového leta odíde. Zdá sa, že sa teraz vykryštalizovali piati záujemcovia o služby útočníka Barcelony.

Griezmannov plat činí v Barcelone 33 miliónov eur za sezónu, čo je neskutočná položka pre kasu FCB. V súvislosti so znižovaním nákladov a možnosti ponúknutia novej zmluvy pre Messiho by bol predaj francúzskeho útočníka dôležitým krokom. Teraz sa v médiách začínajú objavovať správy o potenciálnych záujemcoch.

griezmann

Chelsea, Manchester City, Manchester United, Juventus a Atlético Madrid. Okrem prestupu do United, by Griezmannov prestup do jedného zo spomínaných klubov dával vskutku zmysel. Španieli dokonca prišli s informáciou, že Juventus už začal rokovania a vyvíja úsilie o podpis 30-ročného Francúza. Aj samotný hráč by mal mať preferovaný klub, kde by najradšej prestúpil, no Stará Dáma to vraj nie je.

Griezmann by sa rád vrátil do Atlética Madrid, kde prežil jednoznačne najlepšiu časť svojej kariéry. Ani vedenie klubu by nemalo byť proti a v španielskych médiách sa už dokonca rozoberá, ktorí hráči Madrid opustia, aby bolo Atlético schopné financovať nákladný transfer. S čím by však mohla mať Barcelona problém, je predaj priamej konkurencii. Len si spomeňte na odchod Suáreza, ktorý vystrieľal Los Colchoneros titul. Bude to teda mimoriadne rušné leto na Camp Nou.

Zdroj: Fussballtransfers.com | Foto: Twitter