31-ročný Gareth Bale je už v Reale Madrid zrejme absolútne nechcený, hoci jeho zmluva je platná až do júna 2022. Inak povedané, niekdajšia veľká hviezda svetového futbalu a necelých dvanásť mesiacov aj najdrahší futbalista planéty, má nárok ešte takmer dva roky poberať astronomický plat, ktorý je príťažou aj pre taký bohatý klub, akým je madridský gigant.

Ešte nedávno sa rozprávalo o tom, že Bale bude predaný len za približne 20 miliónov eur. Podľa najnovších správ z médií sa má Real Madrid údajne uchýliť až k tomu, že svojho futbalistu pustí celkom zadarmo. A aby nebolo tých benefitov málo, dva roky má preplácať aj 50% z platu, ktorý mu bude platiť prípadný nový zamestnávateľ.

Ak by sa za týchto novo zverejnených informácií teda predsa len niekto našiel a platil by waleskému krídelníkovi 350 tisíc eur týždenne (a teda asi 30 miliónov eur do konca júna 2022), Real Madrid by vlastne preplatil okolo 15 miliónov eur. Bude sa teda Bale napokon predsa len sťahovať alebo mu bude aj naďalej “vyhovovať” vysedávať na tribúne a “hrať golf”?

Práve návrat do Tottenhamu býva tradične spomínaný

Zdroj: Marca.com | Foto: Twitter