Real Madrid upiekol v posledných hodinách letného prestupového obdobia 2021 mimoriadne podarený prestup. Do svojich radov totiž získal perspektívneho a talentovaného záložníka Eduarda Camavingu. Všetko ale mohlo byť úplne inak.

O 18-ročného Francúza bol medzi veľkoklubmi obrovský záujem. Tímy ako Manchester United, Bayern Mníchov a Paríž St. Germain sa snažili zlanáriť niekdajší klenot Stade Rennes. Napokon sa Camavinga rozhodol pre Real Madrid, hoci na stole mal mať oveľa lukratívnejšiu ponuku. Nešlo pritom vraj o žiaden iný klub ako o Paríž St. Germain.

Podľa informácií denníka AS ponúklo PSG mladému hráčovi oveľa vyšší plat, aký bude poberať v Reale Madrid, no nielen to. Vedenie francúzskeho vicemajstra ponúklo Rennesu aj vyšší poplatok za prestup. Real zaplatil 30 miliónov eur + 15 miliónov eur môže francúzsky klub získať istými bonusmi.

Camavinga musel doslova túžiť po prestupe do Madridu, keď odmietol veľký plat v PSG plus sa kvôli nemu musel jeho bývalý klub uspokojiť s nižšou čiastkou za jeho prestup, než akú by získal, ak by prestúpil do Paríža.

Zdroj: Fussballtransfers.com | Foto: Twitter