FC Barcelona v súčasnosti suverénne vládne španielskej ligovej tabuľke a našliapnuté má aj k trofejám v pohárových súťažiach. Napriek tomu jej vedenie nezaháľa a pokúša sa získavať do klubu posily zvučných mien.

Už niekoľko mesiacov sa hovorí o Griezmannovi v súvislosti s možným prestupom do Barcelony. Francúzsky útočník Atlética Madrid figuruje údajne aj v plánoch iných veľkoklubov, no práve katalánsky gigant má byť favoritom číslo jeden na jeho zisk. Portál Don Balon prihodil do ohňa ďalšie poleno, a síce, podľa jeho informácií talentovaný záložník Saúl by v prípade Griezmannovho transferu Francúza rád nasledoval.

To by pochopiteľne výrazne oslabilo Atlético, no zároveň vyšlo Barcelonu na závratnú sumu. Ak by sa však teoreticky všetko podarilo, v budúcnosti by mohla okolo Messiho vyrásť úplne nová zostava. Nie je totižto nijakým tajomstvom, že prípadný Griezmannov príchod na Camp Nou by mohol znamenať Suárezov koniec. Hráčom, ktorý sa už čoskoro s klubom rozlúčiť, je Andrés Iniesta. Ten však z iného dôvodu, a síce veku, ktorý ani tento geniálny záložník nedokáže zastaviť.

Ako by mohla teoreticky vyzerať základná zostava FC Barcelona o rok či dva?

Zdroj: Donbalon.com | Foto: Twitter

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk