Fanúšikovia športu a počítačových hier každoročne čakajú na najnovšiu verziu najpopulárnejšej futbalovej hry FIFA. O pár dní sa oficiálne dostane do predaja jej verzia s označením 19 a výrobca hry Electronic Arts zatiaľ láka zákazníkov zverejňovaním rôznych zaujímavostí z hry.

S každou novou prichádzajúcou verziou fanúšikov tejto hry zaujíma, aké hodnotenie bude mať ich obľúbený futbalista. Podobne ako v realite, tak aj v hre patrí medzi najlepších a najlepšie ohodnotených hráčov Cristiano Ronaldo. Jeho celková známka činí skvelých 94, čo je spolu s Lionelom Messim najviac spomedzi všetkých hráčov.

Takisto v čiastkových ukazovateľoch patrí Ronaldo medzi najlepších hráčov – jeho zrýchlenie je ohodnotené známkou 90, dribling 90, strela 93, defenzíva 35, prihrávky 81 a fyzická sila, reps. kondícia 79.

Práve posledný ukazovateľ využil nórsky futbalista Vegard Leikvoll Moberg, aby si vystrelil z Ronalda. 27-ročný záložník hrajúci za nórsky prvoligový tím FK Bodø/Glimt je totiž v hre FIFA 19 ohodnotený fyzickou silou 81, čo je viac ako u portugalskej superstar. Po zverejnení hodnotenia preto neváhal a okamžite na Twitter zavesil porovnanie s Ronaldom, pričom hráča Juventusu vo svojom príspevku označil.

Cristiano Ronaldo neznámemu nórskemu futbalistovi doposiaľ neodpovedal, no internet okamžite zaplavila vlna vtipný obrázkov, ktoré znázorňujú porovnanie oboch hráčov. Toto sú niektoré z nich:

Je lepší ako Cristiano Ronaldo, čo je znázornené štatistikami vo FIFA 19

Zdroj: Sportbible.com | Foto: Twitter