Celý futbalový svet s napätím sleduje situáciu okolo budúcnosti Neymara. Najnovšie správy spôsobili opätovne obrovský rozruch. Podľa nich by totiž mohol hviezdny brazílsky útočník nakoniec predsa len zakotviť v Reale Madrid a to ešte toto leto.

Prezident Florentino Pérez má s majiteľom PSG veľmi dobré vzťahy a práve tie sa mali odzrkadliť na tom, že mu samotný francúzsky celok ponúkol svojho hviezdneho útočníka. Tentokrát by však nemalo ísť o prestup, ale o hosťovanie.

Informáciu o tom priniesol Ignacio Miguélez prostredníctvom svojho Twitter konta. Súčasťou celej dohody by mala byť aj následná opcia, vďaka ktorej by mohol Real Madrid získať Neymara natrvalo, ak by uhradil čiastku 200 miliónov eur.

Podľa jeho tvrdení sa už dokonca mali dohodnúť aj samotný hráč a klub. Údajne sa čaká už len na súhlas Zinedine Zidana. Ten by mohol pod ťarchou výsledkov a predvedenej hry v príprave nakoniec súhlasiť. Jedno je však isté, ak je to pravda, tak Neymar nebol ešte nikdy tak blízko Realu Madrid, ako je tomu teraz.

Zdroj: Twitter, 101greatgoals.com | Foto: Twitter