Philippe Coutinho sa konečne stal hráčom Barcelony. Jeho prezentáciu v barcelonskom drese si nenechal uniknúť ani reprezentačný kolega Neymar, ktorý mu okrem gratulácie poslal aj uštipačnú poznámku.

Coutinho prezradil, že aj Neymar mu povedal veľmi veľa o katalánskom klube pred jeho prestupom. “Rozprával som sa s Neymarom a on mi o tíme hovoril len dobré veci, takisto aj o meste a o priateľskej atmosfére v šatni.” Obe brazilské hviezdy sú dobrými kamarátmi, ale počas včerajšej prezentácie na Camp Nou si Neymar nezabudol z novej akvizície “Blaugranas” darebácky vystreliť.

Neymar presne napísal na Instagrame: “Som za teba veľmi rád, želám ti všetok úspech sveta a verím, že budeš šťastný…”, ale ihneď za týmto nasledovala uštipačná poznámka: “A povedz mi, je tento účes teraz v móde?”

Drzé však? Neymar by sa rozhodne kvôli účesom nemal vysmievať, pretože jeho účesy sú často označované za bláznivé.

Zdroj: Givemesport.com | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Flash
Prináša športové novinky rýchlosťou blesku! Kvôli obľúbenému športu odletel až do kolísky hokeja, aby tam prežil doposiaľ najväčšie dobrodružstvo a zároveň si vychutnal množstvo zápasov z najprestížnejšej hokejovej ligy sveta.