Odchod Neymara z PSG je zahalený akýmsi rúškom tajomstva. Totižto športoví žurnalisti prichádzajú v poslednom čase s dvoma odlišnými správami. Prvá znie, že Neymar by mal s Parížom predĺžiť zmluvu až do roku 2027, druhá hovorí o tom, že klub chce opustiť.

Brazílčana totiž mali pobúriť nedávne vyhlásenia prezidenta PSG, Nassera Al-Khelaifiho. Neymara štve, že francúzsky klub k nemu nezaujal jasné stanovisko a neplánuje s ním naisto. Z tohto dôvodu je 30-ročný útočník otvorený odchodu z Paríža viac ako kedykoľvek predtým. Lenže kto si jeho služby bude môcť dovoliť? Barcelona teda určite nie.

Podľa RMC Sport si Neymara bude môcť dovoliť len trojica klubov. Ako inak, ide o bohaté kluby z Premier League, keďže PSG si údajne pýta 50 miliónov eur a Neymar zas vysoký plat. V hre o neho sú teda Chelsea, Manchester United a Newcastle. Chelsea a Newcastle majú výbornú finančnú situáciu a v United by mohol Neymar nahradiť Ronalda, ak by odišiel. Na záver sa však predsa len natíska otázka: Zvládol by vôbec Neymar so svojimi krehkými kosťami tvrdú Premier League? Mimochodom, Neymar by si so Slovákom mohol zahrať, aj keby ostal v PSG. Škriniar je totiž k dohode s Francúzmi blízko.

Zdroj: Twitter/Transfer News Live | Foto: Instagram/neymarjr