Neymar to v aktuálnej situácií nemá vôbec jednoduché. Stále nevie, kde bude v novej sezóne pôsobiť. Trucuje, aby si napokon vydupal vytúžený odchod z Paríža. No a najnovšie si veľmi pohneval fanúšikov PSG. Ale ruku na srdce, môže si za to len on sám. 

Celý futbalový svet je už unavený čítať dennodenne, do akého klubu napokon Neymar zamieri. Real alebo Barcelona? Alebo napokon ostane v Paríži? To by ho asi fanúšikovia PSG ukrižovali. Vo včerajšom zápase 1. kola, kde klub z hlavného mesta hostil Nîmes Olympique si ultras domácich prichystal pre Neymara veľmi nepekné odkazy v podobe vulgárnych banerov a chorálov.

“Syn prostitútky” pospevovalo sa po tribúnach štadióna Parku Princov vo včerajšom zápase. Na inom baneri stálo: “Neymar páľ už do p**e”. “Neymar – pos*atá prostitútka, pamätáš si na “remontada?” Čím odkazovali na potupnú prehru PSG s Barcelonou 6-1 v osemfinále Ligy Majstrov UEFA, keď Neymar strelil do siete Paríža 2 góly. A mnohými ďalšími vulgarizmami a hanlivými chorálmi slovne napádali 27-ročného Brazílčana. Ten si po takomto včerajšom “vypenení” fanúšikov bude chcieť čím skôr zbaliť kufre a opustiť Francúzsko.

neymar fanusikovia psg

Zdroj: Sportbible.com | Foto: Twitter