Celé uplynulé letné prestupové obdobie sa nieslo v znamení Neymara. O toho mali eminentný záujem dva najväčšie španielske celky a to Real Madrid a FC Barcelona. Zdá sa však, že by im ho mohol už čoskoro vyfúknuť iný nečakaný záujemca.

Prestup brazílskej ofenzívnej hviezdy sa v lete nekonal. Prezident PSG sa nechal počuť, že svojho hráča nepustí za menej ako 222 miliónov eur. Po skončení aktuálnej sezóny by ho však mohla obmäkčiť ponuka nového záujemcu, ktorý má údajne v úmysle položiť na stôl čiastku 210 miliónov eur.

Získať Neymara sa totiž podľa španielskeho Don Balon bude pokúšať Chelsea FC. Tá má túto ponuku zaslať ihneď, ako uplynie jej zákaz prestupov a teda v lete 2020. Frank Lampard  by chcel takto nahradiť Edena Hazarda, ktorý odišiel do Realu Madrid.

Pravdivosti tejto informácie nahráva aj fakt, že Londýnčania ušetrili značnú časť finančných prostriedkov tým, že nemôžu nakupovať a do klubovej kasy pribudlo aj 100 miliónov za predaj Edena Hazarda. Otázkou však je, či by Neymarovi sedela tvrdosť anglickej Premier League.

neymar uces

Zdroj: Donbalon.com, Soccer.nbcsports.com | Foto: Twitter