S vizitkou 7 zápasov a len 177 odohraných minút v tejto sezóne by nemohol byť spokojný žiadny futbalista a už vôbec nie hráč, ktorý je v najlepších rokoch svojej kariéry. Takáto je však aktuálna situácie hviezdy Realu Madrid, ktorá však pravdepodobne po skončení sezóny opustí klub.

Spomínaný hrací čas sa totiž týka technicky skvelo disponovaného ofenzívneho stredopoliara Isca. Záložník Realu Madrid preto prirodzene zvažuje svoj odchod zo Santiaga Bernabéua. Udeje sa tak však pravdepodobne, až po skončení aktuálneho ročníka, keďže po tomto termíne bude môcť Isco odísť zadarmo, lebo mu skončí zmluva.

Samotného Španiela sa údajne chystajú kontaktovať celky z MLS, avšak Isco by rád zotrval v Európe a vraj uprednostňuje Bundesligu a Premier League. A práve z Britských ostrovov má mať eminentný záujem o jeho zisk Newcastle United o čom informoval aj Tribalfootball.com odvolávajúci sa na španielsky AS. Práve tento klub je však jeden z mála celkov, ktoré by vraj boli ochotné Isca získať aj pred skončením zmluvy, pretože sa potrebuje zachrániť v Premier League. Aktuálna odhadovaná trhová hodnota hráča sa podľa Transfermarkt.com pohybuje na úrovni 15 miliónov eur.

Zdroj: Transfermartk.com, Tribalfootball.comFoto: Twitter/Newcastle United FC