Posledné dni sa začalo vo veľkom (možno aj šialene) diskutovať o tom, čo urobí s futbalovým svetom príchod „nového veľkého hráča“. Newcastle United, ktorého dres oblieka aj náš Martin Dúbravka, totižto prevzal majiteľ, proti ktorému sú aj majitelia Chelsea či Manchestru City chudákmi.

Iste ste postrehli, že Newcastle sa má vrhnúť po Mbappém, Messim a ďalších špičkových hráčoch. Aká bude realita a koľko peňazí reálne nový majiteľ tradičného anglického klubu doňho „vleje“, v túto chvíľu nevedno. Čo ale vieme je skutočnosť, že Newcastle sa má v zimnom prestupovom období zamerať na prvé príchody. Anglické médiá informujú o tom, že „Dúbravkovci“ by radi priviedli trojicu Jesse Lingard, Eric Bailly a Clement Lenglet.

Prvý menovaný herne ožil behom hosťovania vo West Hame, v Manchestri United hrá ale opäť veľmi málo, zatiaľ čo africký stopér United sa stal po príchode Varana nadbytočný a jeho zamestnávateľ hľadá riešenie, ako ho predať. Pre zmenu, Clement Lenglet bol predošlé tri sezóny stálicou Barcelony, aktuálne avšak svoju pozíciu stratil. Nie sú to teda zatiaľ nejaké supermená, no môže to byť len začiatok.

Zdroj: Transfermarketweb.com , Tribuna.com| Foto: Twitter