Postup do semifinále anglického ligového pohára (Carabao Cup) si po dvojici Manchester City a Arsenal vybojoval aj druholigový Bristol City a londýnska Chelsea. Tá zvládla rolu favorita na Stamford Bridge proti Bournemouthu po hektickom závere zápasu.

Všetko nasvedčovalo tomu, že Willianov gól z 13. minúty celý zápas rozhodne. Hostia však bojovali a výsledkom ich snahy bola trefa Dana Goslinga z 90. minúty, ktorou prekonal Willyho Caballera. Gól znamenajúci predĺženie? Omyl!

Domáci futbalisti v 91. minúte rozohrali zo stredovej značky a hrásnou tímovou akciou na deväť dotykov dokázali rozhodnúť o konečnom výsledku 2:1. Gól strelil španielsky útočník Álvaro Morata, no okulahodiacim kúskom je skôr Hazardova asistencia.

Gól Chelsea na 2:1