Slovenský obranca Milan Škriniar sa stal už počas svojej prvej sezóny v milánskom Interi skutočnou hviezdou a jeho skvelé výkony si všimli aj najrenomovanejší futbaloví žurnalisti. Portál Goal ho nedávno zaradil do výberu sezóny talianskej Serie A, ale následne z neho urobil aj najlepšieho stredného obrancu v Európe spolu s Diegom Godínom!

Portál Goal patrí medzi najuznávanejšie futbalové weby na svete. Jeho informácie majú váhu a žurnalisti z tohto periodika častokrát vytvárajú aj svoje najlepšie zostavy jari, jesene, roka, sezóny, ligy atď. Pri zostavovaní najlepšej jedenástky Serie A za končiaci sa ročník nezabudli ani na Milana Škriniara.

Mladý Slovák sa však dostal aj do ich výberu najlepšej jedenástky z TOP európskych líg. Do nej bol okrem rodáka zo Žiaru nad Hronom zaradený ako stopér ešte aj Diego Godín z Atlética Madrid a tak môžeme smelo vyhlásiť, že podľa portálu Goal je Slovák Milan Škriniar spolu s Godínom najlepší stredný obranca Európy. Fantastické!

Najlepšia 11-ka sezóny z TOP európskych líg podľa Goal.com

Zdroj|Foto: Goal.com, Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D