Thibaut Courtois si podľa vlastných slov splnil sen – po týždňoch naťahovania sa a trucovania konečne prestúpil do Realu Madrid. Keďže belgickému brankárovi na rok končila zmluva a on ju nemal záujem predĺžiť, predaj Courtoisa bol najlepšou možnosťou pre londýnsky klub.

26-ročný gólman patril v klube medzi obľúbencov, avšak situácia sa okamžite zvrtla po tom, čo oznámil svoj úmysel odísť. S fanúšikmi Chelsea sa teda v dobrom nerozišiel a na úrodnú pôdu nepadla ani rozlúčková reč, ktorú im venoval. Pre nenávistné reakciu ju musel, respektíve sa ju rozhodol zmazať.

Vzťah Courtoisa s fanúšikmi sa dokonca vyhrotil ešte viac. Priaznivci “The Blues” totiž nevedia predýchať fakt, že Belgičan po svojom príchode pobozkal znak Realu Madrid. Ešte viac ich ale škrie to, čo povedal po príchode do Madridu: “Eden Hazard je veľmi šťastný, že som tu, je to skvelý hráč a vždy by som chcel byť po jeho boku. Uvidíme, čo sa stane v budúcnosti. Ak môže prísť, bolo by to fantastické,” prezradil Courtois, ktorý sa tak bude z celých síl snažiť o to, aby do Realu Madrid prestúpil aj jeho bývalý kolega z klubu a reprezentačný spoluhráč Eden Hazard.

A práve to spôsobilo, že Courtois upadol medzi priaznivcami Chelsea do absolútnej nemilosti. Ak by londýnsky klub opustila jeho najväčšia hviezda, ktorá už toto prestupové obdobie v Madride takmer skončila, bola by to obrovská rana.

Zdroj: Sportbible.com, Metro.co.uk | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.