6. kolo anglickej Premier League prinieslo hneď na svoj úvod súboj ťažkých váh medzi Chelsea a Man City (0:1), súčasne s ním sa ale konal aj duel na Old Trafford, kde sa v prípade triumfu domáceho favorita mohol tím okolo CR7 vyšvihnúť aspoň dočasne do čela tabuľky.

Manchestru United avšak zápas nevyšiel podľa predpokladov a Aston Villa sa stala prvým tímom, ktorý ho vrámci nového ročníka Premier League dokázal zdolať. Hoci štatistiky hovorili v prospech United, nič to napokon neznamenalo.

Všetko podstatné avšak prišlo od polovice 88. minúty do začiatku 93. minúty behom necelých 300 sekúnd. Najskôr celý štadión šokoval 26-ročný Kortney Hause, ktorý sa presadil hlavou a strelil tak jediný gól zápasu. Mimochodom, behom štvrtej sezóny v Aston Ville to bol preňho len štvrtý presný zásah.

Jediný gól stretnutia:

Druhý šok prišiel len približne dve minúty po tom prvom. Hrdina zápasu sa stal zároveň i smoliarom, keďže po jeho pomerne zbytočnej ruke nemohol rozhodca urobiť nič iné, ako ukázať na biely bod.

Tretí menší šok prišiel v zápätí, keď si loptu nevzal Cristiano Ronaldo, ale minulosezónny exekútor penált Bruno Fernandes. A ten istý muž začiatkom 93. minúty neskutočnú zápasovú pasáž zavŕšil trestuhodným zahodením ponúknutej príležitosti. Bláznivé!