Vedeniu Arsenalu sa konečne podarilo oficiálne získať do útoku hviezdnu posilu. Dlhoročná opora Lyonu Alexandre Lacazette stál Arsenal viac ako 50 miliónov eur, pričom to má byť pre klub významný krok k návratu do Top 4. Ofenzíva Arsenalu je po jeho príchode nabitá kvalitnými hráčmi, pričom bude závisieť len na Wengerovi, ako dokáže s hráčmi naložiť.

Otázniky stále visia nad dvojicou mien. Alexis Sánchez síce údajne plánuje odísť z Arsenalu do Bayernu Mníchov, ten však vraj nie je ochotný zaplatiť za jeho služby tak vysokú čiastku. Do úvahy tak prichádza jeho prestup vrámci Anglicka do Manchestru City či londýnskej Chelsea. Opačným prípadom je Riyad Mahrez, s ktorého agentom klub údajne už niekoľko týždňom jedná. No a keďže Mesut Özil potvrdil svoje zotrvanie v klube, Arsenalu sa ponúka hneď niekoľko rozličných riešení zloženia útočnej formácie.

Ofenzíva snov pre fanúšikov Arsenalu:

Bude duo Sánchez - Mahrez v sezóne 2017/2018 v Arsenale?

Loading ... Loading ...

Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Som chalan z Dubnice nad Váhom, ktorý má šport v krvi. Nie je to náhoda, veď som vyrastal oproti futbalovému štadiónu a odmala sa na mňa šport valil zo všetkých strán. Baví ma predovšetkým futbal, tenis a šípky, no nepohrdnem ani hokejom, basketbalom, hádzanou či cyklistikou.