Najväčším prestupom leta 2018 bol bez najmenších pochýb presun Cristiana Ronalda z Realu Madrid do Juventusu. Vedeli ste však, že portugalský útočník mal rokovať o svojej budúcnosti aj s ďalšími troma klubmi?

Po 9 úspešných rokoch strávených v drese “Bieleho baletu” si CR7 povedal, že prišiel čas na zmenu. Prvotne sa teda špekulovalo o jeho návrate do Manchestru United, kde Portugalčan hrával v rokoch 2003 až 2009. Všetko však malo padnúť na tom, že “Červení diabli” nevedeli vyhovieť finančným požiadavkám Realu Madrid.

Druhým celkom, ktorý mal chcieť získať jedného z najlepších hráčov planéty bolo PSG. Francúzi však mali problémy s finančným pravidlom Fair-Play FIFA a keďže reálne hrozilo, že si nemusia zahrať v Lige majstrov, tak z prestupu nebolo nič.

Najviac vás však prekvapí tretí záujemca o Ronaldove služby, ktorým malo byť v minulosti slávne, avšak aktuálne trápiace sa milánske AC. Tu však mal Cristiano usúdiť, že v tíme nebude mať príliš veľkú šancu získať trofeje a aj keď ako sám tvrdá miluje výzvy, tak sa rozhodol pre reálnejšiu výzvu a to uspieť s Juventusom, kde napokon prestúpil za 117 miliónov eur.

Zdroj: Marca.com | Foto: YouTube, Twitter