Anglickým fanúšikom sa po futbalových Majstrovstvách Európy ušla poriadna spŕška kritiky. Od skončenia EURA neprešiel ani týždeň, keď anglickí diváci sa opäť vyfarbili. Tentokrát išlo o hororovú nehodu Maxa Verstappena vo Formule 1.

Tohtoročná sezóna Formuly 1 je mimoriadne zaujímavá. O titul bojuje dvojica jazdcov – Holanďan Max Verstappen a Brit Lewis Hamilton. Na víkendovej Veľkej cene Veľkej Británie došlo v prvom kole k ich vzájomnej kolízií, keď domáci jazdec zostrelil svojho súpera v jednej z najrýchlejších zákrut v celom kalendári. Verstappen narazil v rýchlosti viac ako 250 km/h do bariéry, čo neušlo domácim priaznivcom. Tí sa začali náramne tešiť a vo veľkom oslavovať vypadnutie súpera ich miláčika.

Holanďan bol po tvrdom náraze mimoriadne otrasený a okamžite ho zobrala sanitka. Našťastie sa Verstappenovi nič vážne nestalo a na Veľkej cene Maďarska, ktorá sa uskutoční o 2 týždne by mal štartovať. Nič to nemení na fakte, že anglickí fanúšikovia sa opäť ukázali, čo možno počuť a vidieť aj z videa, kde okrem výkrikov radosti a ovácií počuť aj smiech.

Foto: Twitter | Video: Twitter, Instagram/f.1fanvideo