Nemilým prekvapením pre fanúšikov Manchestru United bolo, keď sa dočítali, že ich kapitán a zároveň najdrahší stopér histórie Harry Maguire v Grécku napadol policajta a následne sa dopustil aj ďalších priestupkov. Teraz sú však priaznivci najúspešnejšieho celku histórie Premier League prekvapení ešte viac.

Anglický reprezentant bol odsúdený na 21 mesiacov a 10 dní väzenia, no vďaka tomu, že skôr nebol trestne stíhaný, dostal odklad na tri roky, behom ktorých sa nesmie dopustiť žiadneho trestné činu. V opačnom prípade si spomínaný trest bude musieť odsedieť.

Čo je však pomerne nečakané, obzvlášť v dnešnej dobe, keď sa väčšina spoločností či klubov “hrá na morálne a zásadové”, je fakt, že vedenie Manchestru United anglickému stopérovi ponecháva privilégium viesť tím aj naďalej vo funkcii kapitána. Čo si o tomto krku myslíte vy? Je správne, že klub oddelil futbalový a osobný život svojho kapitána alebo naopak, mal mu kapitánsku pásku vziať a dať ju napríklad dlhoročnej opore Davidovi de Geovi, poprípade niekomu inému z kabíny?

Zdroj: Transfermarketweb.com | Foto: Twitter