Slovenská futbalová reprezentácia neprežíva najlepšie obdobie a výkony z posledných dvoch duelov proti Česku, respektíve Izraelu boli toho dôkazom. Práve táto situácia by mohla mať za následok, že by sa do reprezentačného dresu mohla opätovne obliecť jedna z legiend.

Po jeho odchode chýba líder a uvedomuje si to aj on sám: “Veľmi ma mrzí, že sa toho nikto z chlapcov neujal. Verím však, že aj toto mužstvo začne čoskoro dosahovať dobré výsledky. Aktuálne však vo mne prevláda sklamanie,” poznamenal k súčasnej situácií pre Šport.sk Martin Škrtel.

“Tvrdil som, že na 99,9% som v reprezentácií skončil, avšak ako som vravel nikdy nehovor nikdy,” povedal pre Šport.sk bývalý kapitán slovenskej futbalovej reprezentácie, ktorý pripustil, že ak by ho tréner kontaktoval ohľadom návratu, tak by o tejto možnosti porozmýšľal.

Na základe týchto slov kontaktoval denník Šport aj Pavela Hapala. Skúsený kouč priznal, že ho tieto slová zaskočili, pretože u Škrtela považoval reprezentačnú otázku za uzatvorená: “S Martinom sa budeme kontaktovať a rozprávať. Z jeho pohľadu som to však bral ako uzatvorenú vec. Ani ja, ani nik iný sme si však neželali, aby skončil, lebo má mužstvu stále čo ponúknuť. Skontaktujeme sa a uvidíme, čo bude ďalej,” citoval slová českého trénera Šport.sk.  Reprezentácia by tak čoskoro mohla zažiť návrat jednej z jej legiend a to možno už v najbližšom zápase, ktorý odohráme v baráži o EURO 2020 proti Írsku (8. októbra 2020 o 20:45).

Zdroj: Šport.skFoto: Twitter