Viete si predstaviť 455 miliónov eur? Za tieto peniaze by sa dal vybudovať tím schopný vyhrať Ligu Majstrov, veď ak sa pozrieme na aktuálne trhové ceny hráčov podľa uznávaného portálu Transfermarkt.com, len pár klubov na svete dokáže postaviť základnú XI vo vyššej cene.

Avšak, existuje spôsob, ako takýto nadupaný tím získať celkom zadarmo. Neveríte? Pozreli sme sa na to, ktorým futbalistom skončia v júni 2021 ich kontrakty, a teda od 1. júla 2021 by sa mohli stať voľnými hráčmi. A tých je pochopiteľne, možné podpísať úplne zadarmo. Teda, ak nepočítame ohromné peniaze, ktoré by im musel platiť zamestnávateľ v rámci mzdy.

A veru, takejto zostavy by sa celkom dozaista mohol obávať akýkoľvek súper. Ofenzíva by bola tvorená triom skvelých argentínskych tridsiatnikov, doplnená o Depaya, stred poľa by ovládal liverpoolsko-atalantský tandem, v defenzíve by popri legendárnom Ramosovi a univerzálovi Alabovi bol aj talent Manchestru City a opora Neapolu, pričom chrbát by im kryl najtalentovanejší brankár ostatných rokov. Trúfli by ste si ukázať prstom na klub, ktorý by túto partiu bez problémov zdolal?

Zdroj: Športovýmagazín.sk, Tranfermarkt.com | Foto: Twitter, Chosen11.com