Po príchode Thibauta Courtoisa do Realu Madrid sa čakalo, aká bude ďalšia budúcnosť dovtedajšej brankárskej jednotky “Bieleho baletu” Keylora Navasa. Najnovšie sa hovorí o jeho odchode a samotný brankár mal stanoviť podmienky, za ktorých je ochotný odísť a podpísať zmluvu s iným klubom.

Kostarickému reprezentantovi mal odchod navrhnúť sám Zinedine Zidane, ktorý ho upovedomil o tom, aby si začal hľadať nový klub. V súvislosti s trojnásobným šampiónom Ligy majstrov sa spomínali najmä portugalské kluby Benfica Lisabon a FC Porto, ale aj francúzsky veľkoklub PSG.

Práve Parížania sú najreálnejšou možnosťou vzhľadom na podmienky, ktoré si mal tento skúsený futbalista stanoviť. Navas požaduje podľa španielskeho denníka AS minimálne trojročnú zmluvu s platom 7 miliónov eur za sezónu. Doteraz pritom jeho mzda činila 5 miliónov eur za rok. Okrem toho chce mať v klube zaistený istý hrací čas.

Najbližšie k splneniu týchto jeho podmienok by mohol mať práve spomínaný francúzsky celok, ktorý rozhodne netrpí finančnou núdzou a po odchode Buffona by sa mu Navas mohol hodiť. PSG je však údajne ochotné splniť tieto jeho podmienky len v prípade, že ho Real Madrid pustí do hlavného mesta Francúzska zadarmo.

Zdroj: As.com | Foto: Twitter