Manchester United v týchto dňoch hľadá nového manažéra, keďže púť Ole Gunnara Solskjaera sa po dvoch rokoch a jedenástich mesiacoch skončila. 168 zápasov a v nich 91 výhier, no žiadna získaná trofej. To je jeho vizitka. „Na odstrel“ bol uz viackrát, no teraz s ním vedenie nadobro stratilo trpezlivosť. Nie všetci ale vinia len jeho.

„Bol som veľmi sklamaný, keď som sledoval ten zápas (prehru 4:1 vo Watforde). Vy môžete zostaviť tím, pracovať na ňom, no niektorí hráči následne predvedú neospravedlniteľný výkon. Vidieť hráčov, ako rozhadzujú rukami a ľahkovážne strácajú lopty, a ešte z toho obviňujú iných, je neprijateľné. Títo hráči by to mali považovať za veľké privilégium, že obliekajú dres jedného z najväčších klubov na svete,“ rozhorčene okomentoval duel, ktorý Nórovi zlomil väz,niekdajší kanonier Manchestru United Wayne Rooney.

Ten dodal, že by bol veľmi sklamaný, ak by videl taký prístup od svojich zverencov. Pochopiteľne, Rooney sa nevyhol následne ani otázke, či by i vedel predstaviť viesť Manchester United. „Možno jedného dňa, no teraz sa plne sústredím na svoje povinnosti v Derby County,“ znela jeho odpoveď, pričom žiadny kontakt od vedenia United vraj neobdržal.


Zdroj: Goal.com | Foto: Twitter/Derby County