Situácia na prestupovom trhu sa môže každú chvíľu zmeniť. Presvedčil sa o tom aj José Mourinho, ktorý už pravdepodobne považoval príchod jedného z hráčov Juventusu za hotovú vec. Všetko sa však zmenilo na poslednú chvíľu.

Pamätáte si na prestupové špekulácie ohľadom príchodu obrancu Realu Madrid Marcela do Juventusu? Dôvodom bola najmä nespokojnosť Alexa Sandra s jeho súčasnou zmluvou, ktorá mu vyprší v júni 2020. To chcel využiť José Mourinho a ponúkal hráčovi miesto v Manchestri United.

Rýchlonohý a technicky dobre vybavený Brazílčan by sa anglickému klubu zišiel ako soľ. Situácia však podľa najnovších informácií nabrala celkom iný smer. 27-ročný ľavý bek sa mal dohodnúť so svojím súčasným klubom na novej zmluve, ktorá bude platiť až do roku 2023.

“Stará dáma” navyše údajne ponúkla svojej defenzívnej opore aj nádherný plat vo výške 4 milióny eur ročne. Všetko teda nasvedčuje tomu, že portugalský kouč spoločne so svojím klubom vyjdú v tomto prípade naprázdno a budú sa musieť poobzerať po prípadnej posile inde, alebo si na Sandra počkať. Radosť má však aj Real Madrid, keďže si Juventus pravdepodobne konečne prestane robiť chúťky na Marcela.

Alex Sandro

Zdroj: Goal.com | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.