Po Neymarovom prestupe z Barcelony do PSG sa pojem výkupná klauzula stal dôležitejší, než kedykoľvek predtým. Napríklad taký Coutinho, ktorý nedávno prestúpil z Liverpoolu do Barcelony, ju má v hodnote 400 miliónov eur. Ale až 9 hráčov je pred ním!

Prvú TOP desiatku najvyšších klauzúl vo futbale otvára práve 400 miliónový Coutinho, pred ktorým je hneď štvorica hráčov Realu Madrid. Ceballos, Kroos, Modrić a Bale majú klauzulu vo výške 500 miliónov eur. Piaty Marco Asensio bol Realom ohodnotený na 700 miliónov eur, rovnako ako jeho spoluhráč Isco, ktorý je na štvrtom mieste.

O niečo viac, zhruba 706 miliónov eur, činí výkupná klauzula Lionela Messiho z Barcelony na treťom mieste. Najvyššie umiestnení zostávajú stále dvaja hráči Realu Madrid Karim Benzema a Cristiano Ronaldo, pričom ich výkupná klauzula je rovná miliarda eur.

Zdroj|Foto: Twitter, YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D