Slovenskí hokejisti sa na MS 2018 v Dánsku neprebojovali zo skupiny do vyraďovacej časti a pred bránami štvrťfinále sme tak zostali piaty rok po sebe. Naša najväčšia hviezda si myslí, že za všetko môže jediný dôvod!

Najväčšou hviezdou Slovenska na tohtoročnom šampionáte bol, aspoň čo sa produktivity týka, jednoznačne Ladislav Nagy. Skúsený útočník zaznamenal skvelých 10 bodov v siedmych zápasoch za jeden gól a 9 asistencií a stal sa suverénne najproduktívnejším mužom nášho mužstva. Hráč Košíc po zápase s Bieloruskom odhalil jediný dôvod, prečo podľa neho Slovensko nepostúpilo ďalej.

Ladislav Nagy v pozápasovom rozhovore pre RTVS uviedol, že za všetko môže nešťastná prehra s Českom v prvom zápase. Slovensko vtedy viedlo 2:1, ale 9 sekúnd pred koncom prišiel vyrovnávajúci gól a v predĺžení sme nešťastne prehrali 2:3. Podľa slov nášho krídelníka, keby sme tento duel zvládli, bolo by mužstvo predd zápasom so Švajčiarskom sebavedomejšie a zdolali by sme ich. Celé vyjadrenie Ladislava Nagyho si môžete pozrieť –TU–.

Zdroj: Rtvs.sk | Foto: Twitter, Facebook