Londýnska Chelsea chce zúfalo v zime posilniť útočné rady, pretože Álvaro Morata po skvelom úvode sezóny trpí gólovou krízou. Práve preto Antonio Conte hľadá kvalitnú náhradu, ktorá vie dobre zaskočiť a útok oživiť.

Prestup Andyho Carrolla z West Ham United stroskotal, keď si Angličan vážne poranil členok a jeho liečba si vyžiada operáciu so štyrmi mesiacmi liečenia. Preto sa pozornosť kormidelníka Chelsea mala obrátiť na niekdajšiu hviezdu Premier League v službách Stoke City.

Týmto hráčom je útočný “stožiar” Peter Crouch, ktorý už na konci tohto mesiaca oslávi 37 rokov. Bývalý anglický reprezentant v lete podpísal so Stoke City zmluvu na jeden rok s možnosťou predĺženia o ďalší. Ideálny scenár, ktorý by si zástupcovia Londýnčanov predstavovali, je vraj hosťovanie do konca súčasnej sezóny.

Peter Crouch už v Premier League obliekal dresy Queens Park Rangers, Aston Villy, Norwich City, Southamptonu, Liverpoolu, Portsmouthu, Tottenhamu a Stoke City. Okrem neho je s príchodom do Chelsea spájaný aj Edin Džeko z AS Rím.

Zdroj: Telegraph.co.uk | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Flash
Prináša športové novinky rýchlosťou blesku! Kvôli obľúbenému športu odletel až do kolísky hokeja, aby tam prežil doposiaľ najväčšie dobrodružstvo a zároveň si vychutnal množstvo zápasov z najprestížnejšej hokejovej ligy sveta.