V druhom zápase série medzi Vegas Golden Knights a San Jose Sharks opäť nebola núdza o góly. Tentokrát to však nebola jednoznačná kanonáda jedného tímu ako v prvom zápase, ktorý domáci hráči Vegas ovládli 7:0.

Diváci v T-Mobile aréne sledovali poriadnu drámu, ktorú muselo rozhodnúť až predĺženie. V ňom rozhodol o víťazstve 4:3 pre “Žralokov“ hviezdny útočník Logan Couture. Fanúšikov dobrého hokeja však o niečo viac zaujala prvá gólová situácia večera. Konkrétne prihrávka či strela domáceho obrancu Colina Millera v závere prvej tretiny.

Ten dokonale nabil o zadný mantinel Karlssonovi, ktorý už nemal problém trafiť do odkrytej časti bránky. Miller podľa všetkého už pri náprahu dobre vedel, kde sa švédsky útočník pohybuje a svojou strieľanou prihrávkou ašpiruje na najkrajšiu asistenciu v play-off. Alebo ide iba o šťastnú zhodu okolností?