Prestížny športový portál Bleacher Report vytvoril zoznam 50 najlepších hráčov talianskej Serie A. Do rebríčku sa dostali aj dvaja Slováci, pričom Milan Škriniar za sebou nechal také hviezdy, ako Hamšík či Buffon!

Spomínaný legendárny gólman Juventusu obsadil 22.miesto a Marek Hamšík skončil na 19. priečke. Stopér Interu Milan Škriniar sa stal najlepšie hodnoteným Slovákom tohto rebríčka, keď bol označený za 14-teho najlepšieho hráča uplynulého kalendárneho roka v najvyššej talianskej súťaži.

Skriniar Barcelona

TOP 10 otvoril Jorginho z SSC Neapol, na deviatej priečke skončil Miralem Pjanić z Juventusu. Ôsme miesto obsadil Sergej Milinković-Savić z Lazia a o jedno umiestnenie nižšie skončil Andrea Belotti z Turína. Šiestym najlepším hráčom roka bol podľa Bleacher Report Lorenzo Insigne z Neapola.

TOP 5-ku načal Paulo Dybala z Juventusu a na štvrtom mieste skončil Radja Nainggolan z AS Rím. Bronzovú pozíciu si vydobyl Mauro Icardi z Interu Miláno, kým druhú priečku obsadil Gonzalo Higuaín z Juventusu. Najlepším hráčom talianskej Serie A za kalendárny rok 2017 sa podľa Bleacher Report stal Dries Mertens z SSC Neapol.

Dries Mertens

Kompletné poradie TOP 50 najlepších hráčov Serie A podľa Bleacher Report si môžete pozrieť –TU–

Zdroj: Bleacherreport.com | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D