Simone Zaza sa stal pred dvomi rokmi senzáciou internetu, keď futbalových fanúšikov pobavil na ME 2016 vo Francúzsku svojou nepremenenou penaltou. Sám hráč potom priznal, že to bol pre neho najhorší okamih v jeho futbalovej kariére a bolo mu veľmi ľúto posmeškov na internete. Neprešli ani dva roky a taliansky reprezentant je opäť hlavnou témou internetu.

Tentokrát sa už ale svet nebaví na jeho pokutovom kope, no na niečom úplne inom. Valencia CF nastúpila v sobotu na pôde Sevilly FC a zápas zvládli zverenci manažéra Marcelina veľmi dobre. Po tuhom boji si domov odniesli výhru v pomere 0:2 a upevnili si tak štvrté miesto v tabuľke. Viac, než samotná výhra, ale divákov pobavila situácia z druhého polčasu.

Sledujte nás aj na Instagrame – TU

Hostia stratili loptu na útočnej polovici ihriska a Zaza tak začal ihneď s aktívnym napádaním. Svoju aktivitu ale jemne prehnal, pretože to čo nasledovalo potom, nemá pochopenia u mnohých fanúšikov. Taliansky útočník buchol svojou hlavou do ruky protihráča a žiadal si faul. Opakované zábery ho ale usvedčili a 26-ročný útočník bude rád, ak nedostane dodatočný trest od vedenia La Ligy.

Simone Zaza a jeho simulovanie proti Seville

Zdroj: Givemesport.com | Foto|Video: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

DavidV
Mladý chalan, ktorý miluje šport. Aktívne sa venujem futbalu už niekoľko rokov a za ten čas som sa naučil jednu podstatnú vec. Futbal nie je hra, ale spôsob života.