Utorok 19.december opäť priniesol niekoľko zaujímavostí zo sveta športu. Futbalová superstar predĺžila zmluvu so svojim súčasným klubom, Zdeno Chára sa bodovo presadil v nočnom zápase NHL a v NBA sa pre zmenu Kobe Bryant dočkal obrovskej pocty!

 

Petra Vlhová neuspela

Slovenská lyžiarka Petra Vlhová nedopadla v slalome Svetového pohára tak, ako dúfala. Napokon obsadila konečné 28.miesto, získala tri body a sama priznala, že s týmto výsledkom nie je spokojná.

Ricardo Quaresma predviedol dotyk sezóny

Quaresma predviedol dotyk sezóny: Od tohto nebudete vedieť odtrhnúť oči! (VIDEO)

Kobe Bryant vyvesenie dresu

Basketbalový klub zámorskej NBA Los Angeles Lakers v noci vyradil dva dresy s číslami 8 a 24, ktoré počas pôsobenia v tomto tíme nosil legendárny Kobe Bryant.

Sergio Ramos menoval dvoch hráčov, ktorí ho môžu nahradiť

Sergio Ramos menoval dvojicu hráčov, ktorí ho môžu nahradiť v Reale Madrid!

Zdeno Chára si pripísal asistenciu

Boston Bruins vyhral v nočnom stretnutí nad Columbusom vysoko 7:2 a pri jednom góle prihrával Zdeno Chára. Slovenský obranca si pripísal 7.asistenciu v sezóne a celkový počet svojich bodov tak zaokrúhlil na rovných 10.

Ďalšia superstar zrejme opúšťa Čínu

Ďalšia veľká strata pre čínsku ligu. Návrat do Európy hlási brazílska superstar!

Pierre-Emerick Aubameyang predĺžil s Dortmundom

Gabonský útočník oznámil prostredníctvom svojho Twitteru, že predĺžil kontrakt s Borussiou Dortmund. Doterajšia zmluva platila do roku 2020 a obe strany sa dohodli na predĺžení o 12 mesiacov. 28-ročný Pierre-Emerick Aubameyang by mal v nemeckom klube zostať do roku 2021.

Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D