Fanúšikovia Liverpoolu zažívajú v posledných mesiacoch skutočne euforické obdobie. Bodaj by aj nie, keď ich miláčikovia v Premier League vyhrali 34 z posledných 35 zápasov. Okrem toho sa v ostatných dvoch sezónach prebojovali do finále Ligy Majstrov, kde sú aj obhajcami trofeje.

Hráčom Liverpoolu sa však nedarí len v profesionálnom, ale aj osobnom živote. Za posledné dva dni zaznamenali dve opory klubu prírastky do rodín, konkrétne kapitán Jordan Henderson a hviezdny Mohamed Salah. Ich partnerky porodili deti 7. a 8. februára.

Pozorným fanúšikom však neunikol fakt, že pred deviatimi mesiacmi (7. mája 2019) dokázali The Reds vyradiť vďaka senzačnému víťazstvu 4:0 na domácej pôde FC Barcelonu, ktorá tri týždne predtým prevalcovala anglický celok v pomere 3:0 a viac než jednou nohou mala nakročené do madridského finále.

 

Náhoda? Možno, no iní fanúšikovia si pri tejto “zhode okolností” možno spomenuli na to, že práve deväť mesiacov po triumfálnom postupe do štvrťfinále EURA 2016 extrémne stúpla pôrodnosť na Islande.

Zdroj: Givemesport.com | Foto: Twitter | Video: Streamable.com