Ak by sme vám túto fotografiu ukázali v roku 2008, zrejme by ste ju prehliadli bez akéhokoľvek záujmu. To isté by s touto desaťročnou fotkou urobili neznalí aj dnes. Futbalový fanúšik však pochopí.

Takýchto fotiek sú v súčasnosti vyhotovené tisíce denne, možno milióny. O pár rokov bude drvivá väčšina z nich prakticky bezcenná. To sa ale nedá povedať o tejto, na ktorej sú dvaja reprezentanti Brazílie do 16 rokov.

Spoznávate ich? Dnes majú hodnotu 380 miliónov eur! 25-roční Neymar a Coutinho sa takto spolu pred desaťročím zvečnili, o pár mesiacov môžu spoločne oslavovať titul svetových šampiónov medzi seniormi, pričom Neymar stál v lete 2017 PSG 222 miliónov eur a Coutinho môže po uplatnení bonusov vyjsť Barcelonu na takmer 160 miliónov eur.

V roku 2008 sa Neymara a Coutinha spýtali na ich obľúbený tím. Tým odpovediam neuveríte!

Zdroj|Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Som chalan z Dubnice nad Váhom, ktorý má šport v krvi. Nie je to náhoda, veď som vyrastal oproti futbalovému štadiónu a odmala sa na mňa šport valil zo všetkých strán. Baví ma predovšetkým futbal, tenis a šípky, no nepohrdnem ani hokejom, basketbalom, hádzanou či cyklistikou.