Manchester United síce nezískal od Fergusonovho odchodu žiadny majstrovský titul, stále je však považovaný za jeden z najväčších klubov na svete. Do veľkého a slávneho klubu pochopiteľne patria tí najlepší hráči, ktorých má v súčastnosti tím z Old Trafford vo svojej zostave dosť. Alebo ani nie?

Za jeden z najväčších talentov anglického futbalu je považovaný stále len 20-ročný útočník Marcus Rashford, ktorý patrí Manchestru United od svojich ôsmych rokov. V prvom tíme dostal po prvýkrát šancu v sezóne 2015/16 a prakticky každému vyrazil dych. Sotva dospelý futbalista predvádzal výkony, vďaka ktorým sa takmer okamžite ocitol aj v reprezentácii a dokonca aj na súpiske Anglicka pre EURO 2016.

V uplynulej sezóne patril medzi najdôležitejšie postavy klubu, veď pod Josém Mourinhom dostal príležitosť vo viac než 50 zápasoch. Gólovo však nebol až tak produktívny ako v jeho úvodnej sezóne medzi seniormi. Momentálne je vôbec najvyťažovanejším hráčom klubu, aspoň čo sa zápasovej porcie týka, veď odohral už 28 duelov. V nich ale strelil len 9 gólov.

Fanúšikovia však s mladým talentom prestavajú mať trpezlivosť a na jeho adresu prichádzajú nie príliš pozitívne odozvy. Všetko vyvrcholilo po prehratom štvrtfinále Carabao Cupu s Bristol City. „Na lavičku s ním“ alebo „Stal sa z neho sebec“ znie z úst fanúšikov Manchestru United na sociálnych sieťach. Ďalší ho dokonca vinia z toho, že nebyť jeho, Lukaku mohol dať oveľa viac gólov. A čo vy? Súhlasíte s nimi?

Aký je váš názor na 20-ročného Rashforda?

Loading ... Loading ...

Zdroj: Givemesport.com | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Som chalan z Dubnice nad Váhom, ktorý má šport v krvi. Nie je to náhoda, veď som vyrastal oproti futbalovému štadiónu a odmala sa na mňa šport valil zo všetkých strán. Baví ma predovšetkým futbal, tenis a šípky, no nepohrdnem ani hokejom, basketbalom, hádzanou či cyklistikou.