Slovenský futbalový reprezentant Vladimír Weiss mladší pred pár dňami oficiálne vyhlásil, že za Slovensko už pod vedením trénera Pavla Hapala hrať nebude. Hráč katarského klubu Al Gharafa SC je však podľa slov majiteľa Slovana Bratislava na ceste do jeho klubu!

Vladimír Weiss mladší momentálne pôsobí v katarskej lige, kde oblieka dres tímu Al Gharafa SC. Podľa vlastných slov sa zatiaľ na návrat do futbalovej Európy nechystá, nakoľko on i jeho rodina sú v exotickej krajine spokojní. Majiteľ Slovana Bratislava Ivan Kmotrík dostal priestor vyjadriť sa k Vladovmu nedávnemu koncu v reprezentácii a pri tejto príležitosti mal pre portál Sport24pluska.sk povedať, že budúcnosť šikovného krídelníka, ktorý 30. novembra 2018 oslávi 29 rokov, vidí práve v bratislavskom klube. Naplní sa jeho predpoveď?

Vyjadrenie Ivana Kmotríka na adresu Vladimíra Weissa mladšieho

„MNE VEĽMI NEPRINÁLEŽÍ HODNOTIŤ REPREZENTAČNÝ ROZRUCH OKOLO VLADA, ALE MYSLÍM SI, ŽE ŠANCU MAL URČITE DOSTAŤ. TO, ŽE CHCE SKONČIŤ, NIE JE PRE MŇA AŽ TAKÝM PREKVAPENÍM. MÁ POMALY 29 ROKOV, V REPREZENTÁCII SA UŽ DO NEJAKÉHO VEĽKOKLUBU NEPREDÁ. MÁ DOBRÚ ZMLUVU U ARABOV A NEPOTREBUJE SA NIEKDE ZRÁŽAŤ A RISKOVAŤ ZRANENIE. A ANI TIE PENIAZE V REPREZENTÁCII MU VEĽMI NEPOMÔŽU. A ZA ROK, ZA DVA PRÍDE K NÁM.“

Zdroj: Sport24pluska.sk | Foto: Facebook/VladimirWeissmladsi