Informácie o možnom návrate Neymara do Španielska naberajú na obrátkach. Doteraz sa najviac hovorilo o tom, že jeho kroky budú smerovať do kráľovského Realu Madrid.

Údajné uvedomenie si Neymara a jeho zástupcov, že prestup do Francúzska bol chybou, rozpútal ošiaľ špekulácií o zmene pôsobiska tejto brazilskej superstar. K možnému návratu do La Ligy sa teraz ale vyjadrili aj barcelonskí hráči.

Keď sa novinári opýtali Ivana Rakitiča na možnosť návratu Neymara na Camp Nou, tak Chorvát veľmi jasno odpovedal: “Nič mi nepovedal, ale okamžite by som mu otvoril dvere. Nie len kvôli našemu vzťahu, ale najmä preto, akým je hráčom.”

Sledujte nás aj na Instagrame – TU

K celej situácii okolo Neymara sa vyjadrila aj nová hviezda Kataláncov Coutinho, ktorý bol hosťom na otvorení 18. ročníka Mediterranean International Cup. “Cítim to rovnako ako Rakitič. Dúfam, že sa vráti. Je privilégiom hrať s ním v národnom tíme. Bolo by to pre nás skvelé.”

Z vyjadrení oboch hráčov je jasné, že aj v Barcelone sa tiež vo veľkom hovorí o “comebacku” Neymara a ani táto pre niekoho nepredstaviteľná varianta nie je absolútne bez šance. Prezident Barcelony sa však vyjadril v úplne inom duchu.

Zdroj: Sport-english.com | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Flash
Prináša športové novinky rýchlosťou blesku! Kvôli obľúbenému športu odletel až do kolísky hokeja, aby tam prežil doposiaľ najväčšie dobrodružstvo a zároveň si vychutnal množstvo zápasov z najprestížnejšej hokejovej ligy sveta.