Manchester United je v tomto ročníku vo veľmi dobrej forme. Mužstvo je v Premier League na druhej priečke za rivalom zo City, na ktoré stráca už osem bodov. V Lige Majstrov si zverenci Josého Mourinha pripísali pohodlný postup zo základnej skupiny, keď s pätnástimi bodmi ovládli dianie v skupine A. Portugalský manažér ale nie je stále spokojný so svojim kádrom a v zime by rád priviedol nové posily.

“Červených diablov” tlačí topánka hlavne na ľavom kraji obrany, keďže na tejto pozícii momentálne najčastejšie zaskakuje Ashley Young. Veľa sa sľubovalo aj od mladíka Luka Shawa, no ten svoj potenciál zatiaľ nenaplnil. Klub sa tak rozhodol poobzerať po novej alternatíve, ktorá ešte viac skvalitní toto mužstvo. Do hľadáčika United sa údajne dostal Alex Sandro, ktorý momentálne háji farby Juventusu.

26-ročný Brazílčan patrí medzi opory talianskeho veľkoklubu, no správna suma by mohla vedenie “Starej dámy” predsa len presvedčiť. Posledné správy hovoria o čiastke vo výške 70 miliónov eur. Veľa sa špekulovalo aj o príchode Dannyho Rosea na Old Trafford, no zdá sa, že šikovný Angličan prekvapujúco chýba na zozname United na prvom mieste. Na tejto pozícii sa nachádza práve Alex Sandro.

Alex Sandro

Sám hráč údajne oznámil vedeniu Juventusu, že o prestup do Anglicka má záujem. Získať ho však nebude jednoduché, pretože do svojich radov ho chce zlanáriť aj priama konkurencia anglického giganta. Medzi ďalších záujemcov patrí londýnska Chelsea a tradičný rival Manchester City. Bude tak zaujímavé sledovať, ktorý z týchto veľkoklubov bude nakoniec úspešný.

Zdroj: Givemesport.com | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

DavidV
Mladý chalan, ktorý miluje šport. Aktívne sa venujem futbalu už niekoľko rokov a za ten čas som sa naučil jednu podstatnú vec. Futbal nie je hra, ale spôsob života.