Manchester United patrí na prestupovom trhu medzi najaktívnejšie celky a od konca sezóny sa o posilách tohto tímu napísalo už veľa. Reálne klub posilnilo zatiaľ duo stopérov Victor Lindelof a Micheal Keane. Ak by sa však mali naplniť slová zahraničného zdroja, Mourinhova zostava by sa na súčasný Manchester United takmer nepodobala!

Klub minul uplynulé leto obrovské peniaze za viacero posíl, no výsledný efekt tieto nákupy nemali. Tím bol nabitý množstvom kvalitných hráčov, od ktorých mnohí očakávali dokonca titul. Realitou bolo napokon šieste miesto a až celkový triumf v Európskej lige nasmeroval Mourinhov tím do Ligy majstrov.

Do novej sezóny by mal slávny klub vstúpiť s viacerými novými tvárami, o ktorých už vedenie United jedná, prípadne jednať plánuje. Ak by sa však mal naplniť scenár, ktorý predpokladajú anglické médiá, skauti by sa mali skutočne poponáhľať. Je podľa vás reálne, aby získali všetky posily, ktoré obsahuje avizovaná základná zostava?

Údajná zostava Manchestru United na sezónu 2017/2018

Zo základnej zostavy by tak vypadli Rashford, Martial, Mata, Smalling či Fellaini, nehovoriac o hráčoch, aký mi sú Rooney, Lingaard, Carrick, Young či Jones. Najreálnejšie sa však javia príchody Moratu z Realu Madrid a Perišiča z Interu Miláno, zatiaľ čo Monaco odmieta pustiť Fabinha a Matičove miesto v Chelsea by momentálne taktiež nemal kto zaplátať.

A ako sa hovorí, všetkého priveľa škodí. Veľké množstvo kvalitných posíl by si mohlo vybrať svoju daň v podobe nezohratosti. Tá by mohla znamenať stratu cenných bodov, ktoré ku koncu sezóny jednoducho chýbajú.

Zdroj: Givemesport.com | Foto: Twitter