Inter Miláno buduje poriadne nadupaný tím! Nedávno podpísali vychádzajúcu hviezdu a už teraz jedného z najlepších krajných obrancov sveta – Achrafa Hakimiho, prestup Alexisa Sáncheza z Manchestru United by mal byť ohlásený čoskoro. Teraz by mohla byť na ceste ďalšia hviezda.

Záložník Tottenhamu, Tanguy Ndombele prišiel do klubu v lete za 60 miliónov eur z Lyonu, čím sa stal najdrahšou posilou Spurs. Pod Mauriziom Pochettinom hrával pravidelne, ale odkedy klub argentínskeho trénera prepustil, Ndombeleho herný čas sa výrazne skrátil. S Josém Mourinhom údajne nemá dobrý vzťah a ani vyhliadky na pravidelné hranie.

To chcel využiť Bayern Mníchov, ktorý mal podľa nemeckých médií záujem o 23-ročného francúzskeho záložníka. Bol to však iba záujem, ktorý časom ochladol. Teraz však Ndombeleho chce získať iný klub. Vedenie Interu Miláno už kontaktovalo Tottenham a čoskoro by sa mohli začať rokovania o prestupe, píše Sky Sports.

tanguy ndombele

“Kohúti” však chcú dať Ndombelemu ešte šancu, pretože v ňom vidia perspektívu a potenciál do budúcna, avšak pri dobrej ponuke od Talianov by si to mohli rozmyslieť. Antonio Conte by však rád uvítal tohto záložníka vo svojom tíme, ktorý by bol veľkou posilou.

 

Zdroj: Dailymail.co.uk | Foto: Twitter